Poznajcie nowości 23. Przystanku Woodstock

Poznajcie nowości 23. Przystanku Woodstock

Większy Wielki Młyn, Video Cube do nagrywania filmików i pierwszy wyścig kolarski w historii największego festiwalu w Polsce. To nie wszystko co czeka Was w Strefie Allegro na tegorocznym Woodstocku!

Woodstock 2016 to prawie 11 i pół tysiąca osób na Wielkim Młynie, pierwszy dzień w deszczu, drugi z zaręczynami  w Strefie Allegro i trzeci w pełnym słońcu. Prognozy pogody na 23. Przystanek Woodstock są bardziej pozytywne. Czy wzorem zaręczyn Kasi i Tomka sprzed roku czeka nas równie wzruszający moment z pomarańczowej gondoli Wielkiego Koła w tym roku? Liczymy na to! 

Na ubiegłorocznym Przystanku Woodstock po raz pierwszy w życiu kąpiel w błocie zaliczył Filip Chajzer. W tym roku dziennikarz TVN ponownie pojawi się w Strefie Allegro. Co wymyśli w tym razem? Zobaczymy!

Poza Filipem Chajzerem relacje na mediach społecznościowych ze Strefy Allegro prowadzić będzie również słynny youtuber Rezigiusz. A na wszystkich, którzy odwiedzą nas na 23. Przystanku Woodstock czeka jeszcze większe Wielkie Koło, tym razem 36 metrowe oraz system Gif Budek i Video Cube do nagrywania kreatywnych pozdrowień z festiwalu, a także wiele rowerowych atrakcji. 

Przez trzy dni festiwalu każdy będzie mógł wziąć udział w pierwszym wyścigu kolarskich w historii Woodstocku. Nagrodą w Tour de Woodstock będzie koszulka lidera, którą zwycięzcy osobiście wręczy Jurek Owsiak w czasie finałowego koncertu w sobotę wieczorem. 

A na osoby, które do 31 lipca wezmą udział w wyzwaniu „Rowerem na Woodstock” i przejadą 23 kilometry, czeka pierwszeństwo w dostępie na darmowy i strzeżony parking rowerowy! To także nowość 23. Przystanku Woodstock specjalnie od Allegro.